/ Попередня

Адміністративні послуги

Послуги, які надаються Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

 

Опис

Посилання

1. Видача експлуатаційного дозволу операторам ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

2. Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності: на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; на потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування лікувальних кормів.
3. Видача експлуатаційного дозволу на потужність оператора ринку з виробництва та обігу кормів.

4. Затвердження експортної потужності.

5. Видача ветеринарної довідки - при переміщенні в межах району/міста (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною).

6. Видача ветеринарного свідоцтва (для України - за формою №1) - при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя, районів, міст.

7. Видача ветеринарного свідоцтва (для України - форма №2) – при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною).

8. Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину.

9. Державна реєстрація потужностей операторів ринку.

 

Послуги, які надаються Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Опис

Посилання

1. Видача дозволу на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання.

2. Дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами ІОНІЗУЮЧОГО випромінювання.

 

Послуги, які надаються Відділом контролю в системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу

Опис

Посилання

1. Реєстрація (перереєстрація, зняття з обліку, видача дублікату свідоцтва про реєстрацію) машин.

2. Приймання іспитів для отримання посвідчення тракториста-машиніста на право керування тракторами, в тому числі саморобними, самохідними сільськогосподарськими, меліоративними і дорожньо-будівними машинами.