/ Попередня

Державна реєстрація потужностей операторів ринку

⇒ ФОРМА ЗАЯВИ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПОТУЖНОСТІ

⇒ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЇ ПОТУЖНОСТІ

⇒ ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА


Згідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу Мінагрополітики та продовольства України № 39 від 10.02.2016 р. «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам»; в державі створено реєстр операторів ринку харчових продуктів.

Реєстрації підлягає кожна окрема потужність, що є в управлінні оператора ринку, та які використовуються на будь якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Подати заяву до Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві для державної реєстрації потужності оператор ринку може:

ЗАЯВА ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПОТУЖНОСТІ ЗАСВІДЧУЄТЬСЯ ПІДПИСОМ ОПЕРАТОРА РИНКУ АБО УПОВНОВАЖЕНОЇ НИМ ОСОБИ.

У заяві обов’язково вказується електронна адреса. На неї буде надіслано результат прийнятого рішення щодо проведення державної реєстрації потужності – реєстраційний номер або вмотивована відмова. Тому заповнювати слід чітко та розбірливо.

Підставою для відмови у державній реєстрації потужності є невідповідність заяви встановленій формі, надання в ній неповної інформації або наявність раніше прийнятого рішення про державну реєстрацію цієї потужності.

Кожен оператор ринку, потужності якого зареєстровані, має можливість переглянути інформацію про потужності в Державному реєстрі потужностей операторів ринку, до якого є вільний доступ на офіційному сайті Держпродспоживслужби.