⇒ Попередня

Новини

23 серпня 2022

Щодо результатів перевірки стану води на пляжах у м.Києві

Головне управління Держпробспоживслужби в м. Києві не рекоменує купатися у зв’язку з невідповідністю показників води водних об’єктів санітарним нормативам на пляжах «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий»,  «Галерний», «Вербний» та «Пуща Водиця».

4, 8 та 9 серпня відбірали проби води водних об’єктів у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Києва, пляжі - «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий»,  «Галерний», «Вербний» та «Пуща Водиця».

За результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 2 травня 2022 року №721 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173.

Нагадуємо, що в Києві пляжний сезон цього року офіційно не відкривали.