⇒ Попередня

Новини

28 червня 2022

Результати контролю показників води на водних об’єктах Києва.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві в рамках виконання Протоколу доручень, напрацьованих під час наради з питань забезпечення безпеки населення під час відпочинку на водних об’єктах м. Києва (КМДА; реєстр.№003-11 від 23.05.2022), наказу Головного управління від 25.05.2022 №17-АГ здійснює контроль показників води водних об’єктів м. Києва (місця відпочинку населення на водних об’єктах (пляжі) та місця (зони) відпочинку населення на водних об’єктах без купання).

За результатами досліджень проб води водних об’єктів, відбір яких проводився протягом червня поточного року фахівцями Державної установи «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» виявлено невідповідність вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02 травня 2022 року №721 на наступних об’єктах:

Невідповідність за показником «Лактозопозитивні кишкові палички (ЛКП)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця» та місця (зони) відпочинку без купання «Березняки», «Горбачиха», «Довбичка», «Русанівський канал», «Русанівська коса», «Русанівська протока», «Сонячна», «Осокорки», «Лісова», «Алмазна».

Невідповідність за показником «Біохімічне споживання кисню за 5 діб (БПК5)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця» - за показником «Біохімічне споживання кисню за 5 діб (БПК5)».

Невідповідність за показником «Водневий показник (рН)» виявлено на пляжах: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Галерний», «Вербний», «Пуща Водиця» та місця (зони) відпочинку без купання «Сонячна», «Алмазна».

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві про результати досліджень води водних об’єктів оперативно інформує Київську міську військову адміністрацію та комунальне підприємство «Плесо» з метою невідкладного вжиття необхідних заходів та недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в м. Києві.