⇒ Попередня

Новини

16 червня 2022

ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про зареєстрований випадок на сказ в Печерському районі м. Києва.

За інформацією Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві  08.06.2022 р. у відділ по боротьбі зі сказом тварин, був доставлений труп безпритульного кота. За результатами МФА виявлено свічення характерне для сказу тварин. 

13.06.2022 року було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), де було вирішено наступне:
1.    Запровадити карантинні обмеження щодо сказу на території Печерського району м. Києва, а саме на території обмеженій перетином Залізничного шосе з бульваром Дружби Народів, бульваром Дружби Народів з Наддніпрянським шосе та Наддніпрянським шосе із Залізничним шосе.
2.    Затвердити План заходів з ліквідації сказу у Печерському районі та недопущення розповсюдження захворювання в місті Києві.
3.    Визначити загрозливою зоною житлові та паркові масиви Печерського та Голосіївського районів, прилеглі до зони карантинних обмежень.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з Об’єднанням ветеринарної медицини в м. Києві забезпечує організацію проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу в зоні карантинних обмежень та загрозливій зоні. Також, не допускається проведення виставок та інших видовищних заходів за участі собак в зоні карантинних обмежень та загрозливій зоні.

З повним рішенням комісії можна ознайомитися в додатку.