⇒ Попередня

Новини

03 червня 2022

Нова форма магнію (несанкціонованого новітнього харчового продукту)

Інформуємо стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового продукту та форми магнію  (AmixPro® Vegan Magnesium Threonate 60 caps), що експортувався з Великої Британії (постачальник: LARGE LIFE LIMITED- Chech Republic branch, Chech Republic) до України  (отримувач: фізична особа-підприємець міста Києва) відповідно до інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 28 березня 2022 року № 2021.5726-fup 7.

У разі виявлення даного харчового продукту, відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», якщо харчові продукти, які оператор ринку ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85 чи електронною адресою: info@kyiv-dpss.gov.ua.