Коригуючий коефіцієнт розраховується підприємством, що надає послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, постачання гарячої води та погоджується органом місцевого самоврядування.
2. Коригуючий коефіцієнт (kкор) визначається за формулою:
kкор = Vпот/V12 (47),
де
Vпот - обсяг подачі води у населений пункт в поточному розрахунковому періоді,
V12 - середній обсяг подачі води у населений пункт за 12 розрахункових періодів до оголошення воєнного стану (лютий 2021 - січень 2022).
3. Обсяг нарахувань за послуги з централізованого водопостачання, постачання гарячої води у період воєнного стану, для споживачів, щодо яких у виконавця комунальних послуг або іншої особи, яка здійснює розподіл обсягів послуг відсутні дані щодо показань вузлів комерційного або розподільного обліку визначається з урахуванням коригуючого коефіцієнту.
Обсяг нарахувань (розподілу) за послугу з централізованого водовідведення для таких споживачів дорівнює обсягу споживання послуг з централізованого водопостачання та постачання гарячої води із урахуванням коригуючого коефіцієнту.
4. Розмір коригуючого коефіцієнту не може бути більший за 1.
5. Після відновлення надання споживачами показань вузлів комерційного або розподільного обліку виконавець або інша особа, яка здійснює розподіл обсягів комунальних послуг, зобов'язані провести перерозподіл обсягу спожитої послуги у будинку та перерахунок з ним, а також з усіма споживачами будинку відповідно до цієї Методики.
6. Для споживачів, приміщення яких не обладнані засобами розподільного обліку, застосовується норма споживання відповідної комунальної послуги, встановлена органом місцевого самоврядування з урахуванням кількості фактично проживаючих та коригуючого коефіцієнту.
7. Для споживачів, що споживають лише послуги з централізованого водовідведення, та у яких відсутні дані про показання вузлів комерційного або розподільного обліку води, застосовується коригуючий коефіцієнт для послуг з централізованого водопостачання.