⇒ Попередня

Новини

13 серпня 2021

До уваги споживачів: оксид етилену у пончиках

Інформуємо щодо відкликання пончиків, що містять камедь ріжкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену, що імпортувалося  з Франції (виробник: Vandemoortele, France) до України (ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», вул. Бутлерова, 1, м Київ, 02090), відповідно інформаційних повідомлень отриманих по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) № 2021.4039 від 04.08.2021 та № 2021.4039-fup2 від 04.08.2021.

З метою збереження здоров’я населення, Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві проводяться заходи щодо попередження розповсюдження пончиків, що містять камедь ріжкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену.
 
Нагадаємо, якщо харчові продукти, які оператор ринку ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно має розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово поінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з вказаним харчовим продуктом.
Попереджаємо про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
 
Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту на столичному споживчому ринку, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном (044) 486-95-85 або електронною адресою: info@kyiv-dpss.gov.ua.