Оголошення

Новини

Вилучення напівфабрикатів та заготовок для випічки, що містять стабілізаторну добавку, що перевищує MRL для оксиду етилену


Інформуємо стосовно вилучення напівфабрикатів та заготовок для випічки з Італії, що містять стабілізаторну добавку з Франції, що перевищує MRL для оксиду етилену, які експортувались з Італії (оптовик: Unigra s.r.l., Conselice) до України (отримувач: ТОВ «Мастер Мартіні Україна», вул. Здолбунівська, 3 А, м. Київ, 02081), згідно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 06 серпня 2021 року №2021.3977-fup 2.

Держпродспоживслужба в м. Києві попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві про результати розгляду та вжиті заходи відповідно до законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85, або електронною адресою: info@kyiv-dpss.gov.ua.


Автор: Редактор від 18.08.2021