Оголошення

Новини

Інформація щодо падежу диких качок на території Голосіївського парку


Вранці 21.07.2021 на одному з Оріхуватських ставків, що розташовані на території Голосіївського парку, який  входить до складу Голосіївського національного природного парку, працівниками парку було виявлено падіж диких качок у кількості 10 трупів. Трупи качок знаходились в очереті та прибережній зоні. 

Для проведення лабораторних досліджень, з метою встановлення ймовірної причини смерті та виключення небезпечних хвороб, трупи птахів були направлені до уповноважених лабораторій ветеринарної медицини. 
 
Під час проведення епізоотичного обстеження спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві було виявлено, у невеликій кількості, мертву рибу у воді біля берегу. Зі слів працівників парку стало відомо, що за день до виявлення трупів дикої птиці був зафіксований факт поїдання качками мертвої риби. 

Також, зі слів працівників парку, попередньо ними було проведено відбір проб води зі ставка для проведення лабораторних досліджень. За результатами досліджень -  відхилень від норм не зареєстровано.

Під час обстеження ставка - сторонніх запахів від води, цвітіння чи сторонніх домішок на поверхні води відмічено не було.
Автор: Редактор від 21.07.2021