Оголошення

Новини

У Києві за два вихідні суворих карантинних обмежень перевірено 3723 суб’єкти господарювання, складено 44 протоколи


За перші два дні дії суворіших карантинних обмежень у столиці за участі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з представниками Головного управління Національної поліції в м. Києві, Департаменту муніципальної безпеки КМДА перевірено 3723 суб'єкти господарювання, виявлено 85 порушень карантинних заходів.
 
Зокрема, перевірено 493 заклади громадського харчування, 571 об’єкт із реалізації продовольчих товарів, 2659 – непродовольчих товарів. Складено 39 протоколів. Крім того перевірено 620 маршрутних таксі та складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення співробітниками Патрульної поліції Києва.
 
Серед іншого, перевіряли дотримання обмежень щодо заборони роботи та дотримання рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, закладами торгівлі продуктами харчування, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень з собою.
 
Столиця запровадила суворі карантинні обмеження рішенням Постійної комісії ТЕБ та НС. Вони почали діяти вже сьогодні. Понад 20 мобільних груп у складі  фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з представниками Головного управління Національної поліції в м. Києві, Департамент муніципальної безпеки КМДА, співробітниками Патрульної поліції Києва.
 
Рішенням засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС Київ віднесли до «червоної» зони обмежень з 00:00 23 березня 2021 року.
 
Робота мобільних груп щодо контролю дотримання карантинних обмежень на території столиці триватиме і надалі.


Автор: Редактор від 22.03.2021