Оголошення

Новини

Виявлення металевих дротів у дигідраті тринатрію цитрату


Металеві дроти розміром від 6 до 30 мм виявленні у дигідраті тринатрію цитрату, що експортувався з Бельгії (виробник: Citrique Belge N.V., Tienen) до Австрії (постачальник: Agrana Food Service, Wien), звідки відправлявся до України ( отримувач: ТОВ  «Аграна  Фрут  Україна»,   вул. Сергія Зулинського, 32, м. Вінниця, 21022). Інформацію отримано з повідомлення системи RASFF № 2021.1150-fup 14 від 12.03.2021.
 
Дигідрат тринатрію цитрату в основному застосовується як спеція або як консервант (харчова добавка Е331), може входити до складу газованих напоїв зі смаком лимону або лайму,  також може міститися в  енергетичних напоях.
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу. Про результати поінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85 або електронною адресою: info@kyiv-dpss.gov.ua.


Автор: Редактор від 18.03.2021