Оголошення

Новини

До уваги споживачів: оксид етилену у шоколадках з насінням кунжуту


Повідомляємо стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (0,35 mg/kg - ppm) у шоколадках з насінням кунжуту, що були експортовані з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5 з, м. Львів, 79021), керуючись інформаційним повідомленням системи швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 17 лютого 2021 року №2021.0845.

Держпродспоживслужба в м. Києві попереджає і застерігає операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, або територіальні управління про результати розгляду та вжиті заходи відповідно до законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту на споживчих ринках столиці повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85, або електронною адресою: info@kiev.dpss.gov.ua.


Автор: Редактор від 22.02.2021