Оголошення

Новини

До уваги споживачів: занадто високий вміст транс жирних кислот у заморожених тортах з України


Інформуємо щодо виявлення занадто високого вмісту трансжирних кислот (5.72/100 g) в заморожених тортах, що експортувались з України ТОВ «Фроузенфуд УА» (м. Київ, вул. Промислова, 2, 02088) до Литовської Республіки (UAB Sanitex, Kaunas), відповідно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26 січня 2021 року № 2021.0393.

З метою збереження здоров’я населення, Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві проводяться заходи щодо попередження розповсюдження заморожених тортів із занадто високим вмістом трансжирних кислот.

Нагадаємо, якщо харчові продукти, які оператор ринку ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно має розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово поінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з вказаним харчовим продуктом.

Попереджаємо про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту на столичному споживчому ринку, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном (044) 486-95-85 або електронною адресою: info@kiev.dpss.gov.ua.


Автор: Редактор від 01.02.2021