Оголошення

Новини

Новини
Шукати в архіві: 


Новини 2021
27.07.2021
Оперативна інформація за 26 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві проведено моніторинг на 443 об’єктах.

З них:
9 заклад гр...
 
22.07.2021
Оперативна інформація за 21 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.

За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві проведено моніторинг на 233 об’єктах.
З них:
  • 1 заклад громадського харчув...
 
21.07.2021
Вранці 21.07.2021 на одному з Оріхуватських ставків, що розташовані на території Голосіївського парку, який  входить до складу Голосіївського національного природного парку, працівниками парку було виявлено падіж диких качок у кількості 10 трупів. Трупи качок знаходились в очереті та прибережній зоні. 

...
 
Наказ Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві №199-о від 16.06.2021 року. "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку про...

 
Оперативна інформація за 20 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.

За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві проведено моніторинг на 228 об’єктах.
З них:
  • 5 закладів громадського харч...
 
19.07.2021
До уваги споживачів! Інформуємо щодо виявлення погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України, відповідно до інформац...
 
Оперативна інформація за 19 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 227 об’єктах.
 
З них 10 закладів громадського ...
 
16.07.2021
Оперативна інформація за 15 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 431 об’єкті.
 
Зокрема, відвідано 3 заклади гро...
 
15.07.2021
Оперативна інформація за 14 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 38 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 8 закладів гр...
 
14.07.2021
Оперативна інформація за 13 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 236 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 7 закладів г...
 
13.07.2021
Оперативна інформація за 12 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 229 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 4 заклади гр...
 
12.07.2021
Оперативна інформація за 9 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 286 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 5 закладів гр...
 
09.07.2021
Оперативна інформація за 8 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 254 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 14 закладів г...
 
Під час позапланової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Оздоровчий табір "Лідер" за адресою: м. Київ, вулиця Юнкерова, будинок 16 були виявлені численні порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про харчові продукти та корми, а саме:
  • оздоровчий табір розпочав свою...
 
08.07.2021
Оперативна інформація за 7 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 447 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 16 закладів г...
 

Розсилка передплатникам RSS 2.0